Aluna Verse a Bridget Nielson porodily mimozemšťánky - 5
Zdroj: Profimedia
Děti vesmíru

Tyto krásky měly sex s mimozemšťanem. A ne bez následků! Podívejte se na jejich děti

28. 1. 2016

Asi každá žena sní o nadpozemském milování. Takové, které zažily Bridget Nielson a Aluna Verse, ale vážně nechcete... Nebo snad ano?

7 fotek
Bridget Nielson i Alunu Verse spojuje jeden zážitek. Obě údajně měly mít pohlavní styk s mimozemšťanem, a splodily potomky. Dokoce jsou na to pyšné, protože byly vybrány díky svému mládí a silné DNA. Ani Bridget, ani Aluna se ale na návštěvníky z vesmíru nezlobí, zažily ten nejlepší sex.

Obě dívky jsou součástí tzv. Skupiny hybridních dětí (Hybrid Baby Community), která v tato spojení věří. Tato komunita se dokonce pokouší nalézt místo, kde by se se svými stoupenci mohli usadit a vytvořit klidné prostředí pro návštěvy svých mimozemských dětí.

Žádné takto počaté dítě nezůstává totiž se svou matkou, ale odchází za svým otcem na vesmírnou loď, kde s ním vyrůstá. A jak ženy vůbec vědí, že byly těhotné? Podle Bridget existují tři jasné příznaky. Opakující se sny o ordinaci nebo školní třídě, menstruace mimo termín a hlavně, falešné těhotenství. Takže dámy, pokud něco takového na sobě pozorujete, měly byste zbystřit. A dát si bacha na všechny zelené chlápky s tykadly, na které narazíte.

Autor: kn

Diskuze