Danielle Jones a Byron Mitchell - 8
Zdroj: facebook.com
Neskutečná brutalita

SLEPÁ DŮVĚRA: Nastěhovala si k sobě cizího mladíka. Málem jí to stálo život!

29. 2. 2016

Důvěřuj, ale prověřuj. Tohoto hesla se zřejmě měla držet Danielle Jones, která na svoji hloupou chybu krutě doplatila. Co se jí stalo?

7 fotek
Dnešní doba je hodně nebezpečná a seznamování přes internet by mělo probíhat v duchu velké obezřetnosti. Internet nabízí neskutečné možnosti, a většinou těžko poznáte, kdo se ve skutečnosti skrývá na druhé straně. Mladá Danielle hledala spolubydlícího, a když se na sociální síti seznámila s Byronem Mitchellem (35), připadal jí jako sympatický muž.

Ten zareagoval na její nabídku bydlení a bylo až neuvěřitelné, jak rychle mu dívka dala přístup k sobě do bytu. Za týden od seznámení se k ní totiž nastěhoval. O čtrnáct dní později se večer Byron začal chovat divně, a došlo k brutálnímu napadení. Danielle zmlátil tak, že byla v kritickém stavu převezena do nemocnice.

Měla vážně poraněný krk, tvář a mozek. Ocitla se dokonce v kómatu a lékaři bojovali o její život. "Máme tu dvě protichůdná vyjádření. Proto zatím nemůžeme potvrdit, jestli mezi nimi byl nějaké intimní vztah," oznámil Freddie Cruz, policejní mluvčí v rozhovoru pro deník Miami Herald. Dívka je stále v kómatu a zatím jsou její vyhlídky mizivé. Ale zda se probudí, to ukáže až čas...

Autor: lor

Diskuze