Miloš Zeman uvažuje o propuštění Jiřího Kájínka
Zdroj: tn.cz / profimedia.cz
Ten radost rozhodně nemá

TO JE SÍLA: Muž, který usvědčil Kajínka se vyjádřil k jeho propuštění! Z jeho vzkazu mrazí

12. 5. 2017

Prezident Miloš Zeman se rozhodl nejslavnějšímu českému vězni Jiřímu Kajínkovi udělit milost! K šokujícímu rozhodnutí se vyjádřil muž, který dostal Kajínka za mříže. Pořádně se do něj opřel a prý lituje i pana prezidenta.

Když našeho nejznámějšího vězně Jiřího Kajínka navštívila ve vězení první dáma Ivana Zemanová, bylo všem hned jasné, že to nebude jen tak. Podle všeho by měl Jiří Kajínek dostat milost hned poté, co se prezident Miloš Zeman vrátí ze své cesty do Číny. Toto rozhodnutí vyvolalo mezi lidmi velké diskuze.

Ke kontroverznímu rozhodnutí pana prezidenta se vyjádřil i korunní svědek celé události Vojtěch Pokoš. „Prezident se chce svézt na jeho popularitě, stejně jako první dáma, ale já je lituju. Kajínek je manipulátor první třídy a vrah první třídy,“ vyjádřil se Pokoš pro televizi Nova. „Co může udělat takovej psychopat, nikdo neví. Je to zku*** haj***, kterej zabil mýho bráchu!“ Dodal Pokoš, který se v současné době bojí také o svůj život. Děsí se, že se Kájínek bude mstít za léta strávená ve vězení.

„Gratuluju mu, jak dokázal udělat z lidí idioty,“ vzkázal Kajínkovi naštvaný muž, kterému vadí, že se z Kajínka stal hrdina, o kterém se píší knihy a točí filmy. Uvidíme, jak to nakonec celé dopadne. Možná se přeci jen jednou dozvíme, jak to celé doopravdy bylo.

Anketa

Souhlasíte s propuštěním Jiřího Kajínka z vězení?

Hlasovalo 7898 lidí.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Kajínkova advokátka Slámová: Dojemný vzkaz plný emocí!

Autor: mic

Diskuze