Marisha Dotson - 15
Zdroj: facebook
Chyba lávky

Drsný přešlap: Lékař jí řekl, že červená tečka na nose je jen akné. Poté málem přišla o život!

13. 8. 2017

Žena jménem Marisha Dotson (28) z amerického Knoxville si prošla neskutečným peklem. Před třemi lety si na nose našla červenou tečku, která vypadala jako vyrážka. Přesto se to dívce nezdálo, a tak navštívila lékaře...

8 fotek
Lékař Marishe nicméně oznámil, že se jedná jen o akné a nemusí si dělat starosti. Jenže po nějaké době se tato červená vyrážka o hodně rozšířila, a tak se Marisha raději dostavila k dermatologovi, který jí však oznámil zdrcující diagnózu!

Marisha se dozvěděla, že se jedná o karcinom dlaždicových buněk, což je vzácný typ rakoviny kůže. Musela tedy podstoupit operaci, při které jí odebrali většinu nosu. Jak píše portál Daily Mail, operace trvala 15 hodin a byla velmi náročná a bolestivá.

Lékaři dívce dokonce dávali jen 20% šanci na přežití. Nemoc se jí totiž rozšířila hluboko do tkáně, a tak jí úplně znetvořila obličej. „Když jsem se podívala do zrcadla, byla jsem zničená. Na tváři jsem měla obrovskou díru místo nosu,“ svěřila se Daily Mailu Marisha.

Statečná Marisha poté šla na rekonstrukci obličeje a byla šťastná, že má to nejhorší za sebou. Jenže po rekonstrukci obličeje se zjistilo, že se jí udělala další rakovinová skvrna, a tak kromě nosu pak přišla také o zuby a tkáň pod okem. Vzdát se ale Marisha nehodlá, a tak statečně bojuje dál. Držíme palce, ať už se jí rakovina nevrátí...

Autor: niž

Diskuze