Policie Modrava - 3. díl znásilnění - 8
Zdroj: Archiv TV Nova
Guru Jára Maymara

Drsné znásilnění v Policii Modrava! Trvalo celé tři hodiny

9. 9. 2017

V nedělním dílu seriálu Policie Modrava bude součástí děje i znásilnění ženy. Jak náročné je takovou scénu natočit, prozradil režisér Jaroslav Soukup. Znásilnění točil s hercem Karlem Dobrým.

25 fotek
„Karla Dobrého jsem dopředu neznal a jak už to většinou bývá, hned první scéna, kterou jsme spolu točili, byla scéna znásilnění. Navíc jsme točili hned po ránu. Vše ale proběhlo v klidu a Karel neměl sebemenší problém udělat vše tak, jak jsem chtěl – bez problémů a dobře.“

„S panem režisérem byla skvělá spolupráce. Scénu jsme chtěli natočit hlavně co nejrychleji a korektně. Mně se tam těch holek vystřídalo více a všichni jsme se snažili, aby to bylo co nejpříjemnější a korektní pro všechny,“ vzpomíná Karel Dobrý, který v dílu ztvární Guru Maymara.

„Při natáčení bylo v jednom pokoji asi deset lidí. Ze začátku se lehce styděli, ale pak už si zvykli. Samotné znásilnění jsme točili jen asi tři hodiny a pak už jsme přešli na scény v exteriéru,“ dodal režisér.

A právě scény z exteriéru kolem chaty, kde došlo ke znásilnění, patřily k těm nejnáročnějším. Před natáčením totiž dva dny pršelo a cesta i louka kolem byly rozmočené. Chata se tedy stala dosti nepřístupnou. „Na poslední chvíli jsme tam večer před natáčením museli navézt štěrk a trochu povrch udusat, aby se tam dalo alespoň projet, a auta nám nezapadla,“ říká pan Soukup. „To se holt v divoké přírodě a zvláště pak na Šumavě stává – že vám příroda zavaří,“ dodal.

3. epizoda – Magická síla
Na lavičce v klatovském parku najdou mrtvou ženu Alenu Valentovou. Později, v chatě nedaleko Kašperských Hor, zavražděného muže Richarda Kopeckého. Ukáže se, že obě smrti spolu souvisí. Kopecký, který si říkal Guru Maymar, pořádal esoterické kurzy pro mladé ženy. Těch, kteří se chtěli Kopeckému pomstít, bylo víc, nebyl jím jen manžel Valentové...

Autor: niž

Diskuze