Anna Slováčková - 1
Zdroj: Profimedia
Žádná naivka

DRSNÉ VYJÁDŘENÍ Aničky Slováčkové: Dítě se současným přítelem? To je kravina!

24. 7. 2017

Anička Slováčková (21) je už půl roku šťastně zadaná. Když ale přišlo na téma děti a láska, pěkně se rozohnila!

6 fotek
Zpěvačka a účastnice druhé řady show Tvoje tvář má známý hlas Anička Slováčková chodí už půl roku s pizzařem Filipem Papežem. Láska je to poměrně čerstvá, a tak by člověk spíš čekal, že bude půvabná blondýnka mít nasazené růžové brýle a naivním dívčím způsobem snít o lásce na celý život. Jenže omyl.

Dcera slavných rodičů má v tomto směru jasno. Na to, jestli s přítelem už řešili společné založení rodiny, reagovala pro Blesk.cz celkem tvrdě.„To je kravina, nikdy jsme se o nich nebavili, to si někdo vymyslel. Řekla jsem pouze, že do budoucna, třeba za deset let, bych chtěla mít rodinu a děti, ale rozhodně jsem neřekla, že bych je chtěla mít s ním a že je plánujeme. To je blbost, vždyť jsme spolu teprve půl roku. My na to opravdu teď vůbec nemyslíme, chceme si co nejvíc užívat a rodinu fakt neřešíme.“

Stejně tak přiznala, že na lásku nevěří, nevěří, že existuje mezi lidmi partnerská láska, ale že jde jen o zamilovanost. Zatímco ona je v tomto směru nekompromisní, její přítel to tak ale nemá. „On na lásku věří... Svého přítele miluju, chci s ním být a je mi s ním dobře. Jsem tu pro něj a on pro mě. Pravou láskou to ale budu nazývat, až spolu budeme žít šťastně až na věky. Nemyslím si, že by tenhle můj názor mohl jakkoliv změnit náš vztah. Ví, že nejsem ve všem optimista a nemaluju si růžový zámky v oblacích. Jsem zvyklá být realista, a tak to u mě zůstane,“ uvedla Anička na pravou míru, jak to s přítelem má. Ztratila snad iluze o lásce kvůli rozpadu manželství jejích rodučů?

Autor: bin

Diskuze