Reklama
Reklama
Heidi Janků a Ivo Pavlík
Zdroj: Profimedia
Těžké chvíle

DRSNÉ DETAILY: Heidi Janků prozradila, jak se dozvěděla o smrti manžela! Co v tu chvíli dělala?

16. 8. 2017

Zpěvačka Heidi Janků (54) prožívá jedny z nejsmutnějších okamžiků svého života. Minulou sobotu zemřel její milovaný manžel Ivo Pavlík (†84). Jak se o jeho smrti dozvěděla a kde v daný moment byla?

7 fotek
Minulou sobotu zasáhla zpěvačku a poté i veřejnost smutná zpráva o smrti manžela Heidi Janků. Ivo Pavlík zemřel po problémech se srdcem po několikadenní hospitalizaci v nemocnici. Zpěvačku ale lékaři připravovali na nejhorší. „V sobotu ráno mě už k němu nepustili, čekalo se na nejhorší… Zemřel v sobotu přes den,“ svěřila se pro deník Aha! smutná Heidi.

Rovnou z nemocnice, kde už věděla, že se manželův odchod blíží, musela ale odjet na smluvený koncert do Štěpánova na Olomoucku, kde zpívala na místních slavnostech. A právě tam se odpoledne dozvěděla, že její manžel zdravotním potížích podlehl. Pořadatelé nabídli zpěvačka možnost změny programu, po tragické zprávě projevili lítost a solidaritu, jenže ona odmítla. Nezhroutila se a v koncertu se rozhodla pokračovat. „Co jsem měla dělat jiného? Zpívala jsem de facto pro Ivoše,“ vysvětlila Heidi.

Po tom, co odzpívala, jela Heidi Janků rovnou do nemocnice pro osobní věci zesnulého manžela. „Můj život už nikdy nebude takový, jaký byl s Ivoškem. Rána, kterou teď v srdci mám, a moc bolí, ta se asi nezahojí nikdy. Milovala jsem ho celým svým srdcem víc než 35 let. Člověk by neměl milovat tak moc, protože pak to strašně bolí,“ přiznala neutichající bolest ze ztráty své životní lásky. Tak snad čas vše zahojí a Heidi zůstanou jenom hezké vzpomínky...

Autor: bin

Diskuze

Reklama
Reklama