Zdroj: TV Nova
Panická hrůza

Drsná středeční Výměna zamíří až do Irska: Z čeho Jana málem dostane infarkt?

6. 2. 2017

V tomto díle uvidíme, jak se podaří Janě začlenit do romské rodiny žijící v Irsku, kde děti jsou smyslem života, a jak zvládne Veronika dvě děti s poruchou pozornosti i českou domácnost.

24 fotek
Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z Jaroměřic, kterou tvoří Jana (38), Zdeněk (39), dcera Kateřina (8) a syn Vojta (4). Na druhé straně se seznámíme s Veronikou (33), Petrem (35), dcerami Lili (1) a Karolínou (16) a synem Petrem (13), kteří žijí v irském Galway.

Naprosto obrovským překvapením pro Janu bude cesta na letiště. Z létání má totiž panickou hrůzu a nechá se slyšet, že se obává infarktu. Cestu nakonec zvládne a deset dní bude moci v klidu začít. Pohoda ale nevydrží moc dlouho a na Janinu hlavu bude padat velké množství kritiky už od samého začátku.

Romská rodina z Irska má problém s tím, že podle nich Jana neumí vařit a nechává po sobě šílený nepořádek. Oproti tomu Veronika bude mít občas problém ukočírovat dvě děti, které trpí poruchou ADHD. A naprosto zděšená bude z všudypřítomného alkoholu. Jak nakonec celá výměna dopadne?

Premiérový díl uvidíte už ve středu od 20:20 na Nově.

Autor: niž

Diskuze