Výměna manželek
Zdroj: TV Nova
Ani nit suchou

Drsná obvinění po Výměně: Veronika prý pije na antidepresiva

Aktualizováno 4.4. 2015 10:23

Středeční Výměna manželek spustila mezi zúčastněnými páry kolotoč nenávisti a pomluv. Přijde Veronika (27) po manželovi také o dobrou pověst?

14 fotek
Ve středeční Výměně se nejvíce blýskalo mezi cholerickým Slávkem (31) a jeho desetidenní manželkou Veronikou. Diváci se postavili na stranu černovlasé ženy, ale Martina (24), která se už dávno vypořádala se Slávkovou nevěrou, brání svého muže ze všech sil.

Blondýna brání muže trochu zvláštním způsobem, pomlouvá svou druhou ženu z Výměny. Novináři Blesku objevili, že se zapojila do diskuze na facebookových stránkách pořadu. A útočí na Veroniku hodně drsný způsobem.

"Veronika bere antidepresiva a to jim zatajila. Ohrožovala naše dítě, proto ji můj muž vyhodil," napsala maminka. "Všichni víte hov*o, štáb tu nalejval Veroniku, a jelikož ráda pila, pak opilá chtěla sáhnout na naše dítě. Kdo by takového člověka nevyhodil?!"

Kreativní producentka pořadu však její tvrzení vyvrací. Jde podle ní o nepravdivou informaci. "Je to nesmysl, rozhodně jsme nikomu žádný alkohol nepodávali. A Veronika tehdy nepožívala žádné léky na deprese," uvedla Jana Rezková.

Producentka pořadu toho prozradila ještě víc. Rozhovor s ní můžete sledovat už v sobotu dopoledne na televizi Nova v pořadu Volejte Novu. Výměnu manželek můžete sledovat také na Nova Plus.

ČTĚTE TAKÉ:
VAŠE PŘÍBĚHY: Potrat mi vzal chuť žít
Pozor na pitný režim! Může i za špatnou náladu, nesoustředěnost a deprese

Autor: pul

Diskuze