Umírání v dnešní Ordinaci - 1
Zdroj: TV Nova
Další smrt zasáhne

Dramatické umírání v dnešní Ordinaci: Jaká z postav dnes večer zemře?

18. 5. 2017

Dramatické chvíle prožijí dnes večer hrdinové seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, ale i diváci. Jedna z postav totiž zemře... O koho se jedná?

9 fotek
Boj o život alkoholičky Ilony Šedivé (Sabina Králová) svede doktor Petr Hanák a Andrea Hanáková. Dlouhé minuty resuscitace, potu a slz – i takové bylo natáčení jedné z nejnapínavějších scén seriálu. Stresové chvíle prožili i jejich představitelé Radim Fiala a Klára Cibulková.

S rozbitou hlavou a v kritickém stavu skončila po úterním pádu hlavou na radiátor Ilona Šedivá v péči lékařů kamenické nemocnice. Doktor Hanák bude odhodlaný bojovat o její život do poslední chvíle. Díky tomu se jeho představitel Radim Fiala pořádně zapotil.

„Resuscitace je fyzicky poměrně namáhavá, pokud jde skutečně o život. Při natáčení to tak dramatické není, protože netrvá tak dlouho, jak by asi trvala ve skutečnosti. Ale nic jsme nešidili, měl jsem hlavně strach, abych Sabině nezlomil žebra,“ prozradil Radim Fiala, který se v roli doktora Hanáka snažil svoji pacientku Ilonu přivést k životu.

Zatímco on se stresoval, aby své herecké kolegyni neublížil, Sabinu Královou umírání své postavy nijak nevykolejilo. „Už jsem před kamerou nebo na jevišti umírala tolikrát, že mě to už nerozhodí. Mám vystudovanou zdravotnickou školu, viděla jsem mnoho umírání, věděla jsem, jak na to,“ svěřila se Sabina Králová.

Scénu plnou napětí a adrenalinu uvidí čeští diváci Ordinace v růžové zahradě 2 dnes ve 20:20 na Nově a slovenští ve stejném čase na Nova International.

Autor: niž

Diskuze