Dramatická operace Zlaty Adamovské v Ordinaci - 1
Zdroj: TV Nova
Už dnes večer!

Dramatická operace Běly Valšíkové v Ordinaci: Přežije to, nebo to dopadne špatně?

11. 4. 2017

S rakovinou prsu bojuje Běla Valšíková (Zlata Adamovská) v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 statečně už sedm měsíců, bohužel stále nemá vyhráno. Už dnes večer se o jejím dalším osudu bude rozhodovat na operačním sále, a to přímo pod rukama jejího bývalého manžela, profesora Eduarda Valšíka (Petr Štěpánek). Běla má podstoupit mastektomii, operaci pro ženu tak trýznivou…

14 fotek
Na seriálovém operačním sále tak kvůli roli skončila i představitelka Běly Valšíkové, herečka Zlata Adamovská. Ačkoliv všechno bylo jenom jako, díky autentickému prostředí a věrohodným hereckým výkonům při natáčení této scény běhal mráz po zádech.

„Ležet zaintubovaná dvě hodiny na operačním stole sice není žádný herecký výkon, ale uvědomila jsem si, kolik lidí třeba v tuhle chvíli prožívá opravdu boj o svůj život,“ popsala svůj pocit z natáčení Zlata Adamovská a připojila jedno velké přání. „Těmto lidem bych chtěla popřát hodně štěstí, držím jim palce a našim divákům přeji, aby je nic takového nepotkalo a abychom si na to mohli jenom hrát,“ doufá herečka.

Jak operace Běly Valšíkové dopadne, zda povede k uzdravení, nebo bude začátkem konce, uvidí diváci Ordinace v růžové zahradě 2 už dnes ve 20:20 na TV Nova!

 

Autor: niž

Diskuze