Eduard Valšík po pěti letech ve Francii zpátky v Kamenici - 1
Zdroj: TV Nova
Už dnes večer!

DRAMA V ORDINACI: Eduard Valšík se vrací z Francie do Kamenice. Co na to Petr Štěpánek?

24. 1. 2017

Dlouhých pět let strávil Eduard Valšík na pracovní stáži ve Francii. Starost o jeho bývalou ženu Bělu ho ale už dnes večer přivede zpátky do Kamenice. Diváci se tak mohou opět těšit na další herecký koncert Zlaty Adamovské a Petra Štěpánka. Jejich seriálové postavy se sice rozvedly, jim dvěma to ale před kamerami klape!

4 fotky
„Eduard se vrací, protože mu bratr Jindřich zavolal, že je Běla dost nemocná a potřebuje pomoct. Všechny ale zaskočím tím, když za mnou za pár týdnů přijede velmi mladá partnerka, také Češka, Brigita Mrázková, které říkáme Bibi. Marika Šoposká, která Bibi hraje, je moc šikovné a milé děvče. Působí ještě mladším dojmem, než by měla hrát, což je samo o sobě takový paradox, že se mi to moc líbí,“ pochvaluje si natáčení s mladou kolegyní Petr Štěpánek s tím, že s představitelkou Bibi Marikou Šoposkou se v Ordinaci potkávají vůbec poprvé.

Zato s manželkou Zlatou Adamovskou jsou již dávno dokonale sehraní. „Určitě je výhoda být v jednom seriálu s manželkou. Profesně na sebe slyšíme, a tak práce ubíhá jednodušším způsobem. Ale tady jsou všichni kolegové tak výborní, že se na ně pokaždé velmi těším. Poznal jsem tady tolik profesionálů, i ve štábu, a atmosféra natáčení je tady tak příjemná, že jsem zde skutečně moc rád,“ dodal upřímně Štěpánek.

Jaký šok Eduard svým návratem do Kamenice způsobí a jak to zamává s Bělou, sledujte už dnes ve 20:20 v Ordinaci v růžové zahradě 2 na televizi Nova.

Autor: niž

Diskuze