Ulice - 1
Zdroj: TV Nova
Byla to smůla

Drama v dnešní Ulici: Děsivý pád Puklické odskákalo hereččino zdraví

2. 1. 2018

Jeden neopatrný krok a katastrofa je na světě! Dnešní díl seriálu Ulice bude osudným pro jednu z dlouhodobých postav seriálu, obávanou ředitelku školy Boženku Puklickou. Tu dnes čeká děsivý pád ze schodů. Její představitelka Lucie Juřičková (52) si tak na vlastní kůži poprvé vyzkoušela kaskadérskou scénu. Bohužel se to neobešlo bez zranění…

6 fotek
Plná elánu se dnes po vánoční pauze vrátí do školy ředitelka Boženka Puklická (Lucie Juřičková). Po pobytu na horách jen srší energií a novými nápady, jak zlepšit chod školy. Bohužel jí to dlouho nevydrží. Stačí jeden chybný krok, aby bylo všechno jinak, krok, který by se jí mohl stát i osudným.

Na tohle natáčení její představitelka jen tak nezapomene. „Ještě teď mě z toho bolí rameno,“ přiznává herečka s tím, že za to může nešikovný pád při jednom z několika pokusů. „Původně místo mě měla točit kaskadérka, ale pan režisér si přál, abych to zkusila sama,“ vzpomíná herečka. „Jakmile herce zastoupí kaskadér, je to vždycky trochu poznat. Chtěl jsem, aby Lucie přeletěla před kamerou, to by s kaskadérkou možné nebylo,“ vysvětluje důvod rozhodnutí režisér Stanislav Sládeček.

Přestože Lucie s kaskadérskou scénou žádnou zkušenost neměla, šla do toho. „Ještě nikdy jsem kaskadérskou scénu netočila, a tak to pro mě byla výzva. Bohužel při poslední klapce jsem dopadla tak nešikovně, že jsem si něco udělala s ramenem,“ vysvětlila statečná Juřičková. S bolavým ramenem totiž odtočila celý den a zvládla i večerní divadlo. Výsledek ale stojí za to. Diváci ho uvidí už dnes v 18:25 na Nově.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ODHALENÍ Z ULICE: Martin Finger promluvil o Evženově vztahu s Aničkou! Budou to mít hodně těžké

TIPUJTE! Kdo z Ulice na jaře zemře?

Autor: mk

Diskuze