Markéta Konvičková - 1
Zdroj: Profimedia
Nepříjemná situace

DRAMA u Markéty Konvičkové: Do jejího domu vnikli vetřelci! Zabarikádovala se na terase

8. 8. 2017

Účastnice dosud poslední odvysílané řady Tvojí tváře Markéta Konvičková (22) žije v Ostravě. A právě tam ji potkala v jejím bytě nepříjemnost, která se musela radikálně řešit.

6 fotek
Markétu Konvičkovou sice často mohou lidé potkat v Praze, ale to pouze kvůli její pracovním povinnostem. Jinak žije zpěvačka v Ostravě s přítelem, kde i studuje. V pokrovním bytě ale zažila nedávno pěkné drama. Z pohodlného útočistě se tak stalo takřka životu nebezpečné místo. Na střeše jejího podkrovního bytu se totiž usídlil roj vos.

Zpěvačka to s nebezpečným hmyzem nechtěla pokoušet a vosí hnízdo se rozhodla odstranit. „Je to masakr, řešíme to bezúspěšně už dva dny. Ve střeše máme vosí hnízdo. Hasiči jim ucpali otvor, kterým se dostávaly dovnitř, tak se asi prokousaly k nám do obýváku sádrokartonem. Vystříkali jim to tam, takže jich pár zabili, ale několik desítek jich teď lítá po obýváku a jsou čím dál agresivnější. Asi jsou naštvané. Jsem zabarikádovaná na terase a pořád někoho hledám, kdo by mi pomohl. Zatím mě nebodly, ale není to nic příjemného. I o psa se bojím. Snad se nám to brzy podaří vyřešit,“ uvedla situaci na pravou míru pro Super.cz

Tak snad se zpěvačce ani nikomu jinému nic nestane. Doteď totiž neví, jak celou nepříjemnou situaci vyřeší. Tak hodně štěstí!

Markéta Konvičková: Tvoje Tvář byla těžší než SuperStar ROZHOVOR

Autor: bin

Diskuze