Roman Vojtek a Petra Vraspírová v Barceloně - 7
Zdroj: archív Romana Vojtka
Krásná vzpomínka

Dovolili jsme Beyoncé se s námi vyfotit, vtipkuje Roman Vojtek o snímku na památku

13. 8. 2016

Roman Vojtek patří mezi hvězdy seriálu Ulice, ale nyní se připravuje také na řadu vystoupení v show Tvoje tvář má známý hlas. A vidět takového profesionála jako je zpěvačka Beyoncé na vlastní oči, to je ten nejlepší trénink.

6 fotek
Roman Vojtek trávil s přítelkyní Petrou Vraspírovou začátek srpna v Barceloně. A nejen kvůli památkám. Nenechali si ujít koncert americké hvězdy Beyoncé, která tam měla 3.8. vystoupení v rámci své světové tour. A byli přímo pod pódiem.

„Měli jsme to štěstí, že jsme byli přímo pod pódiem. Dokonce jsme jí dovolili se s náma vyfotit,“ smál se při vzpomínce na koncert Vojtek. Diváci televize televize Nova už začátkem září uvidí, zdali se mu povedlo něco "okouknout" a připraví jim na ostře sledovaném pódiu podobně barvitou show.

Vojtek s Vraspírovou, kteří se před časem spolu přestěhovali do společně pronajatého domu a jsou oba hvězdami muzikálů Mamma Mia a Ať žijí duchové, si ale v Barceloně nenechali ujít ani místní památky.

„Mimo jiné jsme museli vidět barcelonský klenot, nádhernou katedrálu Sagrada Família a byli jsme i na střeše dalšího skvostu a to domu Casa Milà neboli La Pedrera, což je budova známého architekta Antonia Gaudího,“ prozradili hvězdy muzikálů, kteří si podle svých slov výlet do hlavního města Katalánska moc užili.

Podívejte se do galerie!

Autor: der

Diskuze