Dominika Myslivcová a Jiří Kajínek - 1
Zdroj: Instagram
Šlechetný čin

Dominika Myslivcová prodala tílko Jiřího Kajínka. Nepochopíte, kolik za něj dostala!

11. 7. 2017

V červnu se Barbie Dominika Myslivcová (22) sešla s omilostněným Jiřím Kajínkem (56), aby společně vydražili vězňovo populární zelené tílko. Jaký z toho měla dojem?

6 fotek
Dominika Myslivcová není jenom růžová Barbie, která se zajímá o drahé šaty, boty, kosmetiku a dovolené. Má i dobré srdce, a tak pomoc druhým pro ni není nic neznámého. Po propuštění Jiřího Kajínka a boomu kolem jeho zeleného tílka, ve kterém ještě po propuštění chodil několik dní, dostala úžasný nápad.

Známá bloggerka kontaktovala Jiřího s tím, že by ráda vydražila jeho tílko a peníze věnovala na charitu. Společnými silami tak vydražili obyčejné tílko známé sportovní značky za neuvěřitelných 52 tisíc korun. Šťastný výherce dražby se tak doma kochá kusem oblečení, které se takřka zapsalo do českých dějin a navíc může mít dobrý pocit, že peníze z dražby poputují na pomoc dětským onkologickým pacientům.

A jaký názor si díky osobnímu setkání Dominika udělala na Jiřího Kajínka hned po podání ruky? „Stisk má velmi silný. Určitě to nebylo podání stylu leklá ryba. Z jeho stisku bylo patrné, že to je srdečný člověk,“ prozradila Blesku kontroverzní blondýnka. A aby Jiřímu nebylo líto, že přišel o své zelené tílko, dostal od Dominiky růžové triko stejné značky. Myslíte, že ho nosí?

Autor: bin

Diskuze