Jakub Kohák
Zdroj: Profimedia/TV Nova
Krasavec od mládí

DOKONALÉ FOTO: Jak vypadal Jakub Kohák v 1. třídě? Předseda poroty Tváře byl k popukání!

4. 9. 2017

Předseda poroty Tvojí tváře Jakub Kohák (42) zavzpomínal na dětská léta, kdy šel do první třídy. Vidíte známého vtipálka v tomto malém chlapci?

Jakub Kohák si prošel všemi řadami Tvojí tváře. Předeseda, jak mu všichni říkají, baví diváky i své kolegy svým specifickým humorem. Lidé ho mají rádi, protože si dokáže dělat skvělou srandu i sám ze sebe.

Toho je důkazem fotografie, kterou zveřejnil sám Jakub na sociální síti. Protože je dnes pondělí 4. září a děti jdou do školy, tak se vysoký zarostlý komik pochlubil více jak třicet let starým snímkem z dob, kdy on sám byl prvňáčkem, který ještě netušil, co všechno život obnáší.

Jakub je na fotce u třídní nástěnky a drží v ruce jako správný prvňák intelektuál otevřenou knihu. Na zadním obalu lze postřěhnout obrázek slona, takže to vypadá, že přírodověda byla Jakubovým oblíbeným předmětem. Nebo ne? každopádně klasický účes podle hrnce s ofinkou v té době frčel, a tak nutno uznat, že v kombinaci s roztomilým kukučem musel oslňovat spolužačky už os samého začátku! Podívejte se na kouzelné foto malého Kubíka Koháka.

Autor: bin

Diskuze