Michael Parisi - 3
Zdroj: facebook.com
To chtělo odvahu

DOJEMNÝ PŘÍBĚH: Matka napsala dopis tyranům svého syna. Její slova vám vženou slzy do očí!

18. 1. 2016

Násilí začíná většinou nevinně. Ale čelit mu tváří v tvář se rozhodla matka, jejíž syn se stal obětí tyranů. A tak neváhala a postavila se jim. Co napsala?

Mladá matka MaryAnn Parisi viděla už delší dobu, že její syn Michael není úplně v pořádku. Navíc se zhoršil i ve škole a jeho chování bylo stále divnější a divnější. Ukázalo se, že chlapec se stal obětí šikany, a ve škole si hodně vytrpěl jen kvůli tomu, že byl slabší. Jeho matku to přimělo napsat otevřený vzkaz na sociální síti.

"I ty nejlepší děti mají v životě chvíle nejistoty a slabosti. Proto je důležité chápat druhé! Michael si prošel něčím, o čem většina z vás nemá ani ponětí. Podkopněte mu židli, volejte na něj, že je hloupý, ošklivý nebo má rovnátka. Říkat mu, aby držel hubu ale není cesta! Nemusíte ho mít rádi, ale musíte ho respektovat. Je to velký bojovník a to co jsem zmínila, je jen malá část jeho příběhu. Respektujte ty kolem! Nikdy nevíte, čím si prošli," napsala na Facebook rozhořčená MaryAnn.

Příběh Michaela totiž začal velmi smutně. Narodil se už v 26. týdnu, tedy o tři měsíce dříve, než je běžné u normálně probíhajícího těhotenství. MaryAnn sice není jeho biologická matka, ale sama popisuje, že jako by jí byla. Malý Michael bojoval tři měsíce o to, aby přežil. Neustálé krevní transfúze a pokusy o nárust váhy jeho skutečnou matku odradily, a tak syna předala k adopci.

"Přežil nejtěžší chvíle v životě. Měl tolik zdravotních problémů, ale stal se z něj silný a zdravý kluk," dodala adoptivní matka.

Autor: lor

Diskuze