Kiera Larsen - 5
Zdroj: Fox News
Síla sesterské lásky

DOJEMNÝ PŘÍBĚH: Dívka se zachovala jako hrdinka. Pro malé sestřičky obětovala vlastní život

26. 2. 2016

Sourozenecká láska může být silnější než vlastní pud sebezáchovy. To dokázala mladá dívka, která se zachovala neuvěřitelně, když sama čelila smrti.

4 fotky
Kiera Larsen byla dívenka, která měla celý život před sebou. Když si hrála se svými sestřičkami, Adison (1) a Emmou (2) před domem, auto na protější cestě se z neznámých důvodů rozjelo opačným směrem. Byly to otázky vteřin, které rozhodovaly o osudech tří dětí. Nejstarší Kiera ale pohotově zareagovala a odstrčila z dráhy Mercedesu obě malé děti.

Sama však už uniknout nestihla a auto ji smetlo. Na místo byla ihned povolána záchranná služba a dívka byla v kritickém stavu převezena do nemocnice Sharp Grossmont. Tam už lékaři ale po pár minutách konstatovali smrt. "Zachránila život oběma sestřičkám. Je to moje hrdinka. Bude pro mě navždy náš anděl strážný."

"Budeme dělat kontrolu na vozidle. Musíme zjistit, proč se taková tragédie stala. Zda nešlo o nějakou mechanickou závadu na autě," řekl Kevin Pearlstein, kalifornský důstojník dálniční hlídky pro DailyMirror. Na webové stránce Go fond Me byla zahájena sbírka na pomoc s náklady na Kieřin pohřeb. Zatím bylo vybráno 60 000 dolarů.

"Nemáte ponětí, jak moc pro nás znamená, když vidíme takovou podporu lidí během tak těžkého životního období. Děkujeme. Děkujeme z celého srdce," napsala rodina na webu.

Autor: lor

Diskuze