Michal Jančařík - 1
Zdroj: facebook.com
Doma je doma

DOJEMNÝ NÁVRAT: Michal Jančařík zpátky na televizi Nova! Jak to s ním teď bude?

21. 8. 2017

Moderátor Michal (41) Jančařík se konečně přišel podívat mezi kolegy na TV Nova. Co ho v blízké době v televizi čeká? Počasí to není.

5 fotek
Stav moderátora počasí TV Nova Michala Jančaříka se v posledních měsících výrazně zlepšil, avšak stále je upoután na invalidní vozík, což mu prozatím neumožňuje vrátit se do počasí. Michal pevně věří, že i vozík bude moct brzy odložit, do té doby se ale televize o něj postará jinak. Vymýšlí pro něj přijatelnou alternativu.

Michal se už proto byl podívat na Barrandově v budově televize. Po dlouhé době se tak objevil ve svém pracovním prostředí. „Zkoušeli jsme formáty Volejte Novu, Sportovní a Polední nebo Odpolední noviny. Bylo to pro mě velmi silné. Měl jsem pocit, že se vracím domů. Všichni byli vstřícní a byli rádi, že mě vidí. A já je. Ve studiu pětadvacet lidí přemýšlelo, jak to technicky vyřešit, abych se mohl zase vrátit na obrazovky. Lidé z Novy se ke mně prostě nikdy neotočili zády. Chtěl bych jim moc poděkovat za to, že mi dávají šanci,“ svěřil se pro Super.cz

Všichni kolegové v televizi Michalovi po celou dobu fandili a podporovali to. Nejvíce mu byla oporou redaktorka Karla Mráčková, se kterou se z Novy znají bezmála dvacet let. Tak snad už se diváci Michalova skutečného návratu konečně dočkají! Držíme palce.

Autor: bin

Diskuze