Pejsek Carl - 4
Zdroj: Instagram
Zvířecí hrdina

DOJEMNÉ: Tenhle pejsek cítil za zdmi bytu nebezpečí. Díky tomu zachránil život svému majiteli!

16. 2. 2016

Ne nadarmo se říká, že pes je nejlepší přítel člověka. Drew Smith udělal dobrý skutek, který se mu mnohonásobně vrátil. Co se mu stalo?

6 fotek
Příběh Drewa Smithe začal dnem, kdy se rozhodl přijmout do rodiny zatoulaného pejska. Ten dostal jméno Carl, a každý den dával svému novému majiteli najevo lásku a vděk. Zvíře bylo klidné, a skoro vůbec neštěkalo.

Jenže jednoho večera začal být Carl neklidný a choval se divně. Uprostřed noci skočil na Drewa a začal kňučet a olizovat ho. Ale ten jeho bláznění ignoroval, odehnal ho z pokoje a dál spal. "Není to pes, co hodně štěká. V prních třech týdnech jsem ani nevěděl, jestli může štěkat, protože jsem ho nikdy neslyšel," řekl Drew pro ABC News.

Zvíře se ale nevzdalo a vběhlo do ložnice, kde začalo nezastavitelně štěkat a skákat. Když Drew nakonec rozsvítil světlo, konečně pochopil, co se děje. Celý byt byl totiž zaplněn kouřem, ale díky Carlovi se mu podařilo včas utéct a vyváznout ve zdraví.

Hasiči oznámili Drewovi, že svému psovi vděčí za život. Oheň doutnal ve stěnách několik dní, a právě proto se Carl choval tak nervózně, cítil hrozící nebezpečí. Drew přiznal, že měl sám několik dní zpátky silné bolesti hlavy a necítil se dobře. "Kdo ví, jestli bych se vůbec probudil? Carl je můj hrdina a zachránil mi život. Je to můj přítel, už navěky."

Autor: lor

Diskuze