Anna Slováčková - 1
Zdroj: Instagram
Má dobré srdce

DOJEMNÉ: Smutná Anna Slováčková plakala v autobuse, když na ni někdo zaklepal a podal jí vzkaz!

12. 6. 2017

Sympatická zpěvačka a hvězda show Tvoje tvář má známý hlas Anna Slováčková (21) se pochlubila krásnou a velmi dojemnou příhodou, která se jí stala. Je vidět, že má opravdu dobré srdce.

6 fotek
V sobotu se v pražské O2 aréně konaly hned dva koncerty show Tvoje tvář má známý hlas. Vystoupila i Anička Slováčková, která ztvárnila zpěvačku Lanu del Rey. A bylo to opravdu senzační! Nyní se Anička pochlubila tím, co kouzelného se jí právě dnes stalo. Je to až neskutečné.

„Dneska se mi stala nádherná věc... Nejlepší potvrzení toho, že to, co děláš/dáš/vysíláš se ti zase vrátí. Tenhle papírek jsem napsala před několika týdny (možná měsíci?) jedné slečně, která plakala v tramvaji. Chtěla jsem jí nějak pomoct, protože asi všichni známe ten pocit, když je nám ouvej a chceme, aby prostě jen někdo přišel a třeba nás objal, nebo řekl, že bude zase líp. Říkala jsem si, co bych tak mohla udělat. Aspoň něco malého. Nevěděla jsem, proč se slečna trápí, tudíž jsem se bála, abych ji třeba něčím nenaštvala. Tak jsem vytrhla z diáře kousek papírku a napsala tam aspoň jednu krátkou jednoduchou větu a doufala jsem, že jí třeba pomůže, jako by pomohla ve spoustě chvílích mně. Šla jsem za ní, zaklepala jí na rameno a papírek jí podala a odešla. Dneska jsem jela v autobuse... Bylo mi hrozně špatně a smutno. A když jsem vystupovala, přišla ke mně usměvavá, krásná slečna, která mi zaklepala na rameno a podala mi papírek... :-) Musela jsem se o tuhle krásnou věc s vámi podělit. Věřte tomu, že co z vás vyzařuje, to se vám vrací zpět, a až někdy uvidíte někoho smutného, třeba taky bude chtít jenom říct, že se všechno zlepší, nebo mu pošlete nakreslené srdíčko. Nikdy nevíte, jak to tomu člověku může pomoci (a když to nebude nějakej hulvát, co na vás začne ječet, určitě ho to potěší ) Krásný nový týden všem...,“ napsala na Instagram Anička.

Zpěvačka svým vzkazem dojala spoustu fanoušků i kolegů. „To je hezkýýýý,“ napsal jí například Roman Vojtek. Anna má srdce na pravém místě a jak je vidět, je i velmi empatická. Aničko, tleskáme!

Autor: niž

Diskuze