Nikola V. a Iva S.
Zdroj: facebook.com
Strážný anděl

Dojemné setkání: Nikola V. (24) z videa smrti se setkala se ženou, která jí zachránila život! Co si řekly?

9. 10. 2017

Dvě kamarádky v červenci bouraly u Obrnic a vše vysílaly živě na facebooku. Jejich video obletělo celé Česko! Řidička Nikola B. († 21) autonehodu bohužel nepřežila, zatímco Nikola V. (24) se nyní setkala se svou zachránkyní! Co všechno si řekly?

4 fotky
V červenci letošního roku celé Česko obletělo video dvou dívek, které natáčely jízdu smrti. Jejich auto havarovalo u Obrnic a řidička na místě zemřela. Přeživší Nikola V. (24) se po nehodě musela vyrovnat se spoustou nepříjemných věcí – kromě traumatu z nehody se s ní také rozešel přítel a přestala slyšet na jedno ucho.

Za svůj život Nikola vděčí své zachránkyni Ivě S., která byla mezi prvními, kteří začali dívky zachraňovat. „Já jsem Iva. Ze Zlína. My jsme tady zastavili. Ležte, prosím, sanita už jede,“ bylo slyšet Ivin hlas na záznamu videa. Žena Nikole pomáhala, aby mohla lépe dýchat a byla s ní až do příjezdu sanitky.

Nikola se s Ivou chtěla setkat už od chvíle, kdy byla v nemocnici. Chtěla jí osobně poděkovat za to, co pro ni udělala. „Měli jsme s rodiči cestu do Břeclavi. Paní Iva to má blízko, a tak za námi přijela. Když jsem vystoupila z auta, objala mě a já jí poděkovala. To bylo moc hezké,“ řekla Blesku Nikola V.

A co si vlastně všechno říkali? „Bavili jsme se spíš o tom, jak se nám teď daří. Jaké to bylo, bojovat s nechtěnou popularitou. Zkušenost máme obě. Chtěly jsme se víc poznat,“ doplnila Nikola. „Rádi bychom se jí za záchranu dcery odvděčili, ale nic nechtěla. Tak jsme ji pozvali na příští rok, až bude mít čas, k nám. Rádi ji týden pohostíme a ukážeme Hřensko, soutěsky, skály a všechny zdejší zajímavosti,“ doplnil Blesku otec Nikoly.

Pět velkých mýtů o PRVNÍ POMOCI. Proč už se nedává umělé dýchání?
TEST: Dokážete poskytnout první pomoc?

Autor: niž

Diskuze