Hope - 4
Zdroj: Profimedia
Malá hrdinka

DOJEMNÉ: Malá holčička zemřela, aby se stala hrdinkou

4. 12. 2015

Malá holčička se stala krátce po svém narození hrdinkou. Zaplatila za to však krutou daň. její rodiče jsou na ni však náležitě hrdí.

4 fotky
Emma a Drew byli manželé. Už dlouhou dobu se snažili o miminko, a když se jim to konečně podařilo, nemohli se dočkat, až přijde na svět. K jejich úžasu čekali dokonce dvojčátka. Před porodem jim, ale lékaři sdělili smutnou zprávu. Jedno z dvojčátek se nevyvíjí dobře.

Holčička, která byla ve špatném stavu, dostala jméno Hope. Bohužel ani toto jméno nepřispělo k její záchraně a tak po 74 minutách svého života zemřela. Její dvojče,bratr Josh, byl naštěstí v pořádku.

Rodiče byli velmi zdrcení. I přesto však svolili, aby se Hope stala nejmladší dárkyní orgánů. Holčička tak zachránila několik životů. Mezi nimi byla třeba i jiná maminka. Rodiče po ztrátě jediné dcery velice truchlili, ale tvrdí, že jsou na dceru neuvěřitelně hrdí.

Oba rodiče si budou jediné minuty s Hope pamatovat do konce života. Jejich bolest pomáhá zmírnit fakt, že dcera pomohla zachránit život někomu jinému, a tak bude dál žít v něm.

Autor: gab

Diskuze