Karel Gott
Zdroj: Prásk!
Hudební legenda

DOJEMNÉ: Karel Gott poslal lidem vánoční vzkaz. Jeho slova vás vezmou za srdce!

25. 12. 2015

Legenda české hudební scény Karel Gott (76) má za sebou těžké měsíce. Ale Vánoce si užil a poslal fanouškům dojemný vzkaz.

Je to teprve pár měsíců, co český národ zasáhla zpráva o tom, že Karlu Gottovi lékaři diagnostikovali rakovinu. Okamžitě se spustila lavina vzkazů a přání, kterými lidé zahrnuli zpěváka. Všichni mysleli na to, aby se uzdravil.

Přesto, že letošní Vánoce pro 40ti násobného Slavíka nebyly ty nejšťastnější, užil si je a ukázal, jak je to neskutečně houževnatý a obdivuhodný člověk. Na fanoušky nezapomíná ani v časech, které mu nepřejí. Naopak. Neustále projevuje vděčnost a radost z podpory, které se mu z jejich strany dostává.

"Moji milí příznivci, kteří na mě v posledních týdnech myslíte. Děkuji vám za vaši velkou podporu, přízeň, přání i dárky k Vánocům. A protože je Štědrý den, přeji vám krásné prožití svátků vánočních v kruhu těch nejbližších a užijte si co nejlépe sváteční náladu. Vám všem boží požehnání. Váš Karel Gott," promluvil v audiovzkazu umístěném na sociální síti.

Autor: lor

Diskuze