Tereza Vítů - 1
Zdroj: Instagram
Sluší jim to

DOJEMNÉ FOTO: Alena z Ulice ukázala nejbližšího člověka! Vidíte podobu?

13. 10. 2017

Tereza Vítů (24) alias Alena Koukalová z Ulice zažívá v seriálu těžké časy. Ve skutečnosti je to však milá holka, která má s lidmi výborné vztahy. Zvláště jde-li o nejbližší rodinu. Tato fotka je toho důkazem!

8 fotek
Herečka Tereza Vítů známá jako Alena ze seriálu Ulice je v soukromém životě výrazně sympatičtější, než právě zmiňovaná studentka práv Alena Koukalová. Zpívá v kapele, má spokojený vztah s přítelem Alešem a s vášní se věnuje herecké práci, která je jí zároveň i koníčkem.

Když má ale herečka volno a není zahlcena pracovními povinnostmi, věnuje se rodině a blízkým. Na sociální síti zveřejnila fotku se svou babičkou, z jejíž komentáře je jasné, že s ní tráví čas naprosto dobrovolně. Starší, na pohled milou ženu vytáhla ven do města, jak sama napsala, na „rakytníkovou limošku“. Tím to ale podle Tereziných slov nekončilo, protože jasně naznačila, že si s babičkou plánuje dát i drink, který by si bývala jako malá holčička s ní asi nedala... A co na ně říkáte? Je herečka babičce podobná?

Tereza Vítů se v seriálu Ulice představila začátkem loňské sezóny jako studentka práv Alena Koukalová. V současné době sice stále chodí s fyzikářem Davidem, ten se s ní však plánuje rozejít a býtkonečně s Terezou. Bohužel se ale situace zkomplikovala, když ubrečená Alena Davidovi oznámila, že měl její táta infarkt. Co by si bez něj počala? A tak bylo jasné, že rozchod bude muset počkat... Jak to mezi milostným trojúhelníkem nakonec dopadne, sledujte v seriálu Ulice každý všední den v 18,25 na TV Nova!

Autor: bin

Diskuze