Petra Palusková
Zdroj: Instagram
Má velké srdce

DOJEMNÉ: Dobrosrdečná Petra z Robinsonova ostrova promluvila o ubližování!

17. 5. 2017

Petra Palusková (25) byla jednou z nejoblíbenějších soutěžících Robinsonova ostrova, a to ne kvůli dokonalé postavě a silikonovým ňadrům, ale právě kvůli své milé povaze. A čím dojala fanoušky Petra nyní?

9 fotek
Petra Palusková je nejen bývalá playmate, ale i nadaná umělkyně, která ze všeho nejraději maluje. V nedávném rozhovoru pro Prásk.tv se Petra svěřila i s tím, že poslední dobou ráda filozofuje. A to právě teď dělá na sociálních sítích. Její poslání jsou velmi dojemná a láskyplná. 

„Vědět tak, co bude dál... Tolik možností je okolo nás. Být si tak jistá tím, co vlastně chci... Často se zastavím a ptám se. Ne vždy si jsem úplně jistá. Ale důležité je nestát na místě, jít tak, abych neubližovala sobě či druhým. Pak můžu usínat s dobrým pocitem, který je k nezaplacení. Jen je třeba na to nezapomínat,“ napsala si na Instagram Petra.

Je vidět, že Petra má opravdu srdce na pravém místě a nikdy by nikomu neublížila. Svou milou a hodnou povahu ostatně ukázala i na Robinsonově ostrově, kde se chovala férově a slušně k druhým. Za to klobouk dolů!

Autor: niž

Diskuze