Dobrý anděl - Emma Smetana
Zdroj: František Ortmann
Akce, na které nemůžete chybět!

Charitativní bazar Emmy Smetany: Pozvánku přijali Ewa Farna nebo Adam Mišík!

Aktualizováno 13.11. 2014 08:45

Populární tváře českého show-businessu se představí v roli stánkařů a budou prodávat svoje oblečení/nádobí/knihy/filmové kostýmy/scénáře/desky apod. Zástup slavných celebrit na místě vám vyrazí dech!

Bazar se koná 16.12.2014 v Hudebním divadle Karlín. (14h - 22h) a výtežek poputuje na neziskovou organizaci Člověk v tísni a na Nadaci Nova, která pomáhá dětem.

Top 10-15 kusu se bude dražit (minule např.loutka Jiřího Menzela, legendarni lennonky Jana Hřebejka, dres Jaromíra Jágra či liška Pavla Lišky...)

Doprovodný program po celý den: koncerty, workshopy (jóga, tanec), autorské čtení a taky špičková jídla od šéfkuchaře Patrika Havlíčka (tatarák z kraba, červené curry s ryží, Serrano šunka s lanýžovým olejem) za symbolické ceny!

V roli prodejců se objeví (v abecedním pořadí): Linda Bartošová, Renáta Czadernová, Martin Čermák, Michal Dvořák, Vojtěch Dyk, Ewa Farna, Eva Josefíková, Jordan Haj, Zorka Hejdová, Lukáš Hejlík, Jan Hřebejk, Marta Jandová, Kristina Kloubková, Pavel Liška, Jiří Mádl, Adam Mišík, Halina Pawlovská, Iva Pazderková, Martin Písařík, Agáta Prachařová, Jakub Prachař, Anna Polívková, Inna Puhajková, Tomas Novotny, Jaro Smejkal, Emma Smetana, Matěj Ruppert, Ondřej Soukup, Majk Spirit, Libuse Šafranková, Lucia Šoralová, Tereza Voříšková a dalsi.

Hudební vystoupení obstarají Ewa Farna, Adam Mišík, Debbi, Dannie, Martin Písařík, Iva Pazderková, Jaro Smejkal, Kamila Nývltová, Eva Burešová, Petr Kutheil, po cely den DJ Matěj Ruppert a další. Vstupné na akci je dobrovolné.

 

Autor: pul

Diskuze