Restaurace - 1
Zdroj: Google Street View
Těsně vedle

Do kavárny u silnice začaly přijíždět davy boháčů i novináři! Když majitelka zjistila důvod, neudržela smích

20. 2. 2017

Mít dobrou pověst se vyplácí! A pokud vlastníte nějakou restauraci nebo kavárnu, platí to dvojnásob. Dobré hodnocení na internetu a v různých aplikacích pak pro vás může být zlatým dolem... Tady ale něco nehrálo!

3 fotky
Přesně to se stalo malé kavárně Bouche à Oreille ve Francii v Bourges. Do kavárny u silnice, která je typickou zastávkou kamioňáků a obchodníků, kteří tudy cestují, se najednou začaly hrnout davy lidí. Lidé přišli za špičkovým jídlem, které tu však nenašli. Majitelé zprvu nechápali, co se děje, dokud nezjistili, že za všechno může prestižní ocenění Michelinská hvězda.

Na internetových stránkách se totiž objevila informace, že ve Francii přibyla nová restaurace, která získala Michelinskou hvězdu. Restaurace se shodou okolností také jmenovala Bouche à Oreille, jenže se nacházela v Boutervilliers na okraji Paříže.

Ti, kteří se tedy vyfiknutí nahrnuli do nesprávné restaurace, nakonec seděli na plastových židlích u stolu s puntíkovaným ubrusem, kde se podávala levná jídla. Véronique Jacquet, která kavárnu provozuje, uvedla: „Najednou jsme se nezastavili. Přišli i reportéři a pak mi zavolal můj syn, který žije v Paříži. Z té záležitosti málem umřel smíchy.“

Autor: niž

Diskuze