Zdroj: TV Nova
Paráda!

Dnes ve Volejte Novu: Pohled do zákulisí seriálů Ulice i Ordinace a rozhovory s oblíbenými herci!

27. 1. 2018

Už dnes ve 12:15 nás čeká další epizoda pořadu Volejte Novu a rozhodně je na co se těšit. Jaké reportáže vás čekají?

V sobotním Volejte Novu se můžete těšit na mnoho zajímavých reportáží ze zákulisí. Hvězdy Ulice Patricie Solaříková a Jakub Štáfek si vyzkoušeli, jak dobře se za ta léta, co spolu hrají, znají.

Také zavítáme do zákulisí natáčení Ordinace v růžové zahradě 2, kde budeme moci vidět Boba a Heluš, kteří prožili poněkud neobvyklé natáčení se zvířaty. A u těch ještě zůstaneme. Chybět nebude ani snídaňové štěně Sunny, které nám ukáže, jak pokračuje ve výcviku.

Představíme si také účastníky reality show Robinsonův ostrov, která na obrazovkách TV Nova odstartuje už v únoru. O pohádkovou výhru bude na Filipínách bojovat celkem 19 odvážlivců.

A nebude chybět ani reportáž o oblíbené Výměně manželek. Tentokrát se známým módním návrhářem Osmanym Laffitou, který si život vyměnil s matkou sedmi dětí.

Představíme si také členy poroty pěvecké soutěže Superstar. Čtyřčlenná porota nového ročníku absolvovala své první oficiální focení a natáčení upoutávek. Uvidíte, jak to vypadalo přímo v ateliérech.

Obzvláště vydařenou reportáží, na kterou se můžete těšit, je rozhovor s oblíbenou postavou z Ordinace, Mirkem Etzlerem, který se svou partnerkou Hankou čeká miminko. A u Ordinace ještě zůstaneme. Padla klapka s neuvěřitelným číslem epizody - oblíbený seriál se tak dostal na díl číslo tisíc! A že to byla velká sláva! Ve Volejte Novu uvidíte, jak to celé probíhalo.

 

Autor: mk

Diskuze