Reklama
Reklama
SuperStar 2015: 3. finále - Štěpán Urban - 3
Bylo to o prsa

Drama v SuperStar: To bylo krve! Štěpán Urban byl při vyřazování v péči zdravotníků

Aktualizováno 16.11. 2015 16:11

Včerejší finálový večer SuperStar byl opravdu pestrý. Povedená i méně povedená vystoupení, nedozpívané písně, tréma, mdloby, smích, slzy, ale i krev! Co se tam proboha dělo?

31 fotek
Za celou letošní SuperStar se asi ještě nestalo, že by se v jednom večeru semlelo tolik událostí. Vše začalo už při prvním vystoupení, kdy Veronika Danišová nedozpívala dojetím píseň. Tím to ale rozhodně neskončilo.

V tomto kole měla většina soutěžících velkou trému, což nebývá úplně obvyklé, a v publiku dokonce omdlela fanynka. A zdravotníci měli opět práci, a to během reklamní pauzy při vyřazování. Štěpánovi Urbanovi se spustila krev z nosu. Tekla proudem. Ačkoliv to bylo opravdu silné krvácení, zděšení bylo zbytečné. Ale i pozorní diváci v televizi mohli vidět, že má trochu triko od krve.

„Když jsem unavený, tak se mi někdy samovolně spustí krev z nosu, a tento týden byl náročný. Ale nic vážného to nebylo,“ směje se šťastný a spokojený finalista.

Další šokující moment přišel o chvíli později, kdy Pyco sdělil, že vypadává talentovaný Štěpán Urban. Slzy v hale se spustily proudem. Další pozdvižení na sebe ale nenechalo dlouho čekat – porota poprvé a naposledy využila divokou kartu. Jak zareagoval Štěpán?

„Pocity jsou nepopsatelné. Doufal jsem v to. Ne že bych to čekal, ale doufal jsem, že tu kartu využijí,“ sdělil vesele Štěpán. Tomuto klukovi nic nedokáže pokazit náladu.

Přenos SuperStar jsme sledovali on-line ze zákulisí ZDE. Celý přenos můžete shlédnout na serveru Nova Plus.

Autor: niž

Diskuze

Reklama
Reklama