Doris Grünwald - 1
Zdroj: facebook.com
Noční můra

Dívka šla poprvé darovat krev a dozvěděla se šokující zprávu! Celý život žila v klamu

14. 6. 2017

Žena z Rakouska Doris Grünwald (27) se náhodou dozvěděla zprávu, která ji velmi zasáhla. Život se jí znenadání převrátil úplně naruby. Když jí bylo 22 let, rozhodla se, že půjde poprvé darovat krev. Jaké však bylo její překvapení, když se podívala na krevní výsledky!

Doris zjistila, že její matka, která ji odmalička vychovávala, ve skutečnosti vůbec není její biologická matka. Jenže tušení o tom neměla ani žena, která ji vychovávala! Jak je to možné? Obrovský skandál na sebe nenechal dlouho čekat.

Zjistilo se, že v Univerzitní nemocnici Graz v roce 1990 skutečně zaměnili děti. „Celá jsem se třásla, bylo to, jako kdyby se mi pod nohama propadla zem,“ sdělila Doris pro rakouský web krone.at. Šokovaná byla samozřejmě i Dorisina „matka“ Evelin, která nevěřila, že Doris není její skutečnou dcerou. Nicméně sdělila, že se v této chvíli pro ni nic nemění a nadále bude Doris brát za své dítě.

Nemocnice, která se této strašné chyby dopustila, je teď v pořádném maléru. Poškozené dívce bude muset zaplatit 30 tisíc eur (784 350 Kč). Tuto částku dostane také Evelin a její manžel Josef. Bohužel toto není první případ, kdy se v nemocnici zaměnily děti. Podobný případ se stal dokonce i v Česku.

Autor: niž

Diskuze