Taylor-Anne Gallagher - 1
Zdroj: Twitter
Chlap v obchodě

Dívka poprosila přítele, aby jí koupil v obchodě legíny. Netušila, jaký z toho vznikne problém!

20. 3. 2018

Taylor-Anne Gallagher (22) věděla, že je přítel ve městě, a tak ho poprosila, aby jí koupil obyčejné černé legíny. Jenže jak to vypadá, nebyl dobrý nápad nechávat na mladíkovi něco tako zdánlivě banálního.

4 fotky
Muži a ženy jsou opravdu odlišná stvoření. Muž je schopen postavit dům, zasadit strom, opravit rozbitý motor v autě a spoustu dalších věcí pro mnoho žen nepředstavitelných. Pak ho ale pošlete koupit legíny a je z toho problém na celé odpoledne. Své o tom ví i Taylor-Anne Gallagher.

Ta věděla, že její přítel Tim Goddard jde do města, a tak ho z práce požádala, jestli by byl tak hodný a koupil jí černé legíny. Pak se několik hodin nedívala na telefon a až když přišel čas oběda, všimla si, že má mobil plný zpráv od Tima.

Ten se jí ptal, jaké legíny má koupit. Vždyť jich existuje asi osm tisíc druhů! Legíny ke kotníkům, kratší, se zipem, bez zipu... Kdo se v tom má vyznat! Je sice pravda, že si s tím mladík nakonec poradil i bez Taylor, ale zoufalství jejího přítele ji natolik pobavilo, že zprávy zveřejnila na twitteru. A jak se dalo čekat, vtipná historka sklidila úspěch hlavně u dalších žen, které mají obdobné zkušenosti se svými partnery.

Autor: bin

Diskuze