Amy Forest
Zdroj: facebook
Zvládla to

Dívka nemohla přijít šest let o panenství! Způsobila to strašná nemoc

21. 4. 2017

Amy Forest byla do 24 let pannou. Proč? Když se stejně jako většina dospívajících dívek v 18 letech rozhodla začít sexuálně žít, netušila, že se jí to dalších šest let nepodaří!

Když se mladá Amy rozhodla přijít o panenství ve svých 18 letech, nečekala, že to bude takhle komplikované. Poprvé se chtěla vyspat se svým tehdejším přítelem, bohužel se ale ukázalo, že trpí vzácnou sexuální poruchou zvanou vaginismus, díky němuž není možné do pochvy zavádět jakékoliv předměty, natož penis. Ženám trpícím touto poruchou se totiž svaly pánevního dna stáhnou kdykoliv se k jejich klínu někdo přiblíží.

Přátelé mladé krásce radili, že má zkusit více relaxovat nebo se napít vína. Nic ale nepomáhalo. Když se jednou pokusila si zavést tampon, málem u toho omdlela. Různí lékaři a specialisté si s touto nemocí lámali hlavu, až se nakonec dívka rozhodla odjet do Skotska na soukromou kliniku, kde jí byly aplikovány botoxové injekce. Tyto injekce způsobily, rozvolnění svalových tkání v pánevním dnu dívky, a tak si atraktivní dívka mohla užít již za necelé dva týdny po jejich první aplikaci.

Těchto ojedinělých případů je na světě jenom pár, ale bohužel dokáží pěkně zkomplikovat život. Mladá Britka si svůj první sex užila až ve svých 24 letech, kdy mnoha žen již více než pět let aktivně sexuálně žije.

Autor: bin

Diskuze