Jake T. Austin a Danielle Caesar - 5
Zdroj: Instagram
Jako z pohádky

TO JE NÁDHERA! Šílená fanynka pět let stíhala slavného herce. Neuvěříte, co se jí nakonec povedlo!

Aktualizováno 20.1. 2016 14:19

Milovat svého idola není nic zvláštního. Ale když mu píšete každý den, stíháte ho na každém kroku, většinou to nekončí moc dobře. Ale mladé Danielle se tohle bláznivé chování nakonec vyplatilo.

4 fotky
Danielle Caesar (22) se na první pohled platonicky zamilovala do Jaka T Austina (21), herce a hvězdy kanálu Disney Chanel. Stěny jejího pokoje byly oblepené jeho plakáty z časopisů, denně sledovala jeho profily na sociální sítích a komentovala příspěvky. Celých pět let!

Někdo by si řekl, že takové "stíhací" chování jejího idola naprosto odradí. Jenže se stal naprostý opak, který by mohl znít jako scénář nějakého sladkobolného romantického filmu. Danielle se osobně setkala s Jakem na autogramiádě v New Yorku. A padli si do oka.

Jejich nekonečná konverzace začala nabírat na obrátkách a měnila se v neskrývaný flirt. Jake začal Danielle postupně propadat, až se nakonec zamiloval. Těžko říct, jaké štěstí dívka prožívala, když se jí její idol vyznal z romantických citů. A tak se dal zamilovaný pár dohromady, a z fanynky slavného herce se stala jeho láska. No není to jako příběh z pohádky?

Autor: lor

Diskuze