Hubnutí podle Gwyneth Paltrow - 10
Zdroj: Instagram / Facebook.com
Jak to dopadlo?

DIETY SLAVNÝCH: Žena zkoušela jíst podle hubeňourky Gwyneth Paltrow. Výsledek ji naprosto šokoval

20. 5. 2016

Hollywoodské hvězdy jsou pro některé vzorem. A tak není divu, že je lidé často napodobují, a zkoušejí všechno možné pro to, aby vypadali jako ony. Jednou z nich je i americká novinářka Ellen Clifford.

12 fotek
Ellen Clifford se vzhlédla v krásné herečce Gwyneth Paltrow, která je známá svými dietami a zdravým životním stylem. Dokonce vydala i vlastní kuchařku, a právě toho se chytla ambiciozní novinářka, která si řekla, že vyzkouší rady slavné blondýnky. A tak se pustila do týdenní diety.

Stravování Gwyneth se zakládá především na vejcích, zeleninových chipsech, hummusu a čaji Matcha. Navíc povoluje skleničku vína denně, stejně jako "hříšnou" cigaretku. Pravdou je, že na téhle stravě ale Ellen hodně hladověla, a hlavně večer ji přepadaly chvíle zoufalství. A jak dopadlo sedm dní stravování podle slavné herečky?

"Pro mě to vlastně nebyla moc velká změna oproti standardnímu jídelníčku, ale více jsem o jídle přemýšlela, a to mi dodávalo pocit, že se o sebe hezky starám. I když jsem měla často pocit hladu. Vlastně se na mě fyzicky moc nezměnilo, což mě dost překvapilo. Ale cítím se líp,“ svěřila se Ellen pro DailyMirror.

Autor: lor

Diskuze