Zdroj: Prásk!
Jablko nepadá daleko od stromu

DĚTI SLAVNÝCH: Poznáte, čí jsou tihle úspěšní potomci?

11. 6. 2017

Rodiče si svou cestu ke slávě tvrdě vydřeli, jejich potomci pak všechno dostanou na stříbrném podnose. Slavní rodiče si získávali slávu postupně, jejich děti jen tím, že se narodili – jaké jsou současné nejvlivnější děti Hollywoodu?

Kdekoli se objeví sympaťák Arnold Schwarzenegger. je o rozruch postaráno. Fanoušci ho milují, a to i proto, že je k nim otevřený, fotí se s nimi a navíc je velmi aktivní na sociálních sítích.

A je jasné, že s příjmením Schwarzenegger má i jeho syn Patrik našlápnuto na slušnou kariéru! Díky příjmení se stýká s dalšími VIP – jako třeba naposledy s Justinem Bieberem, nebo se spekulovalo o jeho vztahu s Miley Cyrus. Už jen to, že se po mole projde Arnoldův syn jako model, je prostě tahák!

Modeling slavným dětem vůbec nějak svědčí! Poznáváte tuhle modelku? Lily Rose je stále slavnější a v módě vlivnější dcera Johna Deppa a Vanessy Paradis. Už teď se potkává s topmodelkami Gisele Bundchen nebo Heidi Klum – mezi slavnými je prostě jako doma! A navíc točí tenhle rok hned tři filmy, i po boku Natalie Portman!

A to platí i o synovi Davida Beckhama a Victorie – Brooklynovi! Je to model, ale nejvíc ho baví fotografování! Nafotil i módní kampaně pro velké módní domy! Podívejte se na video!

Autor: niž

Diskuze