Zdroj: Prásk!
Uteklo 20 let...

DETAILY smrti princezny Diany: Bolestná slova prince Harryho a chladná královna!

2. 9. 2017

Od úmrtí princezny Diany uběhlo už dlouhých dvacet let. Před tolika lety otřásla celým světem tragická zpráva o nehodě v pařížské tunelu. Pojďte se proto podívat blíž na členku královské rodiny, která do ní vlastně ale nikdy nezapadla.

Ve čtvrtek 31. srpna to bylo už dvacet let od tragického úmrtí princezny Diany. Ta si získala popularitu po celém světě nejen svým lidským chováním a přátelským přístupem, ale také svým neformálním vystupováním.

Bylo krátce před půl jednou ráno a celý svět byl na nohou. Šokující záběry zmačkaných plechů a hlasitých sirén letěly i do těch nejzapadlejších vesnic. Nikdo pořádně nic nevěděl, lidé byli v šoku - jedno bylo ale jisté. Stala se tragédie. Tragédie, která změnila úplně všechno. A hlavně samotnou královskou rodinu!

„Myslím, že jedna z nejtěžších věcí, s nimiž jsem se musel vyrovnat, byl fakt, že lidé, kteří ji pronásledovali do tohoto tunelu, byli ti samí lidé, kteří ji pak fotili, zatímco ona umírala na zadním sedadle auta,“ pronesl v britském dokumentu pro BBC její syn princ Harry.

Jak to tehdy celé vlastně bylo? Na to se už podívejte v následujícím videu!

Autor: bin

Diskuze