Žena našla nezvěstnou dceru - 1
Zdroj: Profimedia / oficiální zdroj
Živoucí peklo

Dívka zmizela po školním večírku, a tak ji matka všude hledala. Nález na internetu ji naprosto šokoval!

12. 10. 2017

Matka Kubiiki Pride z americké Atlanty zažila doslova horor. Když zmizela její 13letá dcera, nechtěla se smířit s její ztrátou. Pátrala na vlastní pěst a až po devíti měsících jí objevila...

4 fotky
Hororový příběh matky a unesené třináctileté dívky se stal předlohou dokumentu I am Jane Doe (Já jsem Jane Doe), který na začátku roku uveřejnila stanice Netflix. Na počátku všeho byla cesta dívky na závěrečný večírek ke konci školního roku, z něhož se už nevrátila domů. Uvěřila slibům neznámé ženy v autě, že ji odveze domů. Nic netušící dívka hleděla v tváří v tvář čirému zlu, obchodnici s lidským masem. Zneužila její důvěry a namísto přivezení domu ji dovezla přímo do pekla, ze kterého by se nejspíš svépomocí nemohla nikdy dostat.

Zachránilo jí, že její zdrcená matka se nebyla schopna smířit s její ztrátou a byla vytrvalá v jejím hledání. Až po náročných 9 měsících na ní náhodně narazila na internetu. Když si projížděla různé stránky, narazila na server Backpage.com. Tam objevila velmi zvrhlý inzerát, při jehož pročítání zjistila, že se týká její dcery. Nabízel její sexuální služby, informoval britský deník Daily Mail.

„Byl to link třetí ze shora. Byla tam srdíčka a hvězdičky s popiskem „mladá a nová,“ sdělila šokovaná matka. Na odkaz se rozhodla kliknout a polil ji studený pot. Objevila se před ní galerie její dcery, která byla nafocená ve spodním prádle v různých provokativních pózách. Šokovaná matka měla úplné zatmění mozku. „Zavolala jsem tam a objednala jsem si ji,“ svěřila se v dokumentu. Když se pak se svou dcerou setkala, byla v zuboženém stavu. „Byla pobodaná, popálená a měla oholené vlasy,“ popsala její stav. Dívka též na svém těle nesla stopy po bití a byla závislá na drogách.

Od té doby žije stále se svou mámou, a i když je jí už 22 let, stále nemá vyhráno. Dvakrát už utekla z domu kvůli pilulkám a děsivé vzpomínky z puberty se jí stále vrací. Žena, která ji unesla byla dopadena v roce 2010 a byla odsouzena na pět let za mříže. Matka zažalovala server Backpage.com, kvůli napomáhání obchodu s dětmi. Ale její případ byl nakonec zavrhnut podle tamního zákona o komunikaci. Zákon stanoví, že webová stránka poskytující službu nemůže být považována za "vydavatele" ničeho, co uživatelé zveřejňují nebo inzerují. Smutná statistika však hovoří, že právě 80 % z celkového počtu 150 tisíc dětí je právě prodáno na Backpage.com.

Autor: ham

Diskuze