Manfred Fritz Bajorat - 6
Zdroj: Barobo Police Station / twitter
Brrr...

DĚSIVÝ NÁLEZ: Rybáři nalezli na moři skutečnou mumii! Mrtvola patří německému dobrodruhovi

29. 2. 2016

Rybáři zažili hrůzný zážitek, na který asi nezapomenou do konce života. V Tichém oceánu našli jachtu, která skrývala něco příšerného. Co našli uvnitř lodi?

5 fotek
Opuštěnou jachtu unášelo moře u pobřeží jižních Filipín. Toho si všimli místní rybáři, kterým bylo divné, že se loď pohybuje volně po moři. A tak se rozhodli celou věc blíže prozkoumat. Uvnitř kabiny, která byla z větší části zaplavená, našli oblečení, plechovky s jídlem nebo fotoalba všemožně rozházená kolem.

Když se dostali dál, zůstali naprosto v šoku. U radiotelefonu totiž ležela mrtvola muže, která byla doslova mumifikovaná! Rybáři ihned zavolali pobřežní hlídku, která na místo přijela. Mrtvý muž byl identifikován jako padesátidevítiletý Manfred Fritz Bajorat, který plul po moři se svou jachtou Sayo.

Suchý vítr, slaný vzduch a vysoké teploty pomohly zachovat Manfredovo tělo v mumifikovaném stavu. Přátelé o muži slyšeli naposled před rokem, kdy mu přáli k narozeninám na Facebooku. Policie se snaží vystopovat jeho poslední cesty a najít ty, kteří s ním mohli mluvit těsně před jeho smrtí. Zatím není známo kdy a jak zemřel.

Autor: lor

Diskuze