Výměna_Tereza_Pavel
Zdroj: Nova.cz
Strašné...

Děsivé přiznání Pavla z Výměny: Jedno dítě mu zemřelo! Popsal, co hrozného se stalo

24. 9. 2017

Ve středeční premiérové Výměně manželek jsme mohli vidět rodinu z České Lípy, kterou tvořila Tereza (23), Pavel (37), synové Kuba (18 měsíců), Vojta (5), Tonda (6) a dcery Anička (3), Helenka (2). Tato rodina to nemá v životě zrovna nejjednodušší.

11 fotek
Po rozvodu s bývalou manželkou Ilonou byly Pavlovi svěřeny děti do péče. Pavel se nyní svěřil s opravdu šokujícím příběhem. Jedno dítě mu dokonce zemřelo, z čehož Pavel viní právě bývalou manželkou. Hanička zemřela pouhý týden po porodu.

„Dělala vše pro to, aby ji zabila. Přede mnou se tvářila, že je šťastná, ale jinak se snažila podle všemožných babských rad potratit nebo porodit předčasně. Třeba se koupala v horké vaně. Dítě bylo přitom vymodlené. Nakonec porodila počátkem sedmého měsíce a Hanička po týdnu zemřela,“ svěřil se portálu Expres.cz Pavel.

„Stejně se chovala i k ostatním dětem. Když čekala Toníka, tak se mlátila pěstí do břicha. A s poslední dcerou Helenkou ani nechodila k doktorovi,“ doplnil své děsivé vyprávění Pavel. Je to ale ještě horší. Pavel tvrdí, že ho bývalá žena vydírá a tvrdí, že děti, o které se stará, vůbec jeho nejsou. S tím se ostatně Pavel svěřil i při natáčení Výměny.

„Děti jsou moje, tvoje byla maximálně Hana, ale ta je díky bohu po smrti. Helena je Petra, Tonda Kamila a Anička, to víš sám,“ cituje Expres jednu z textovek, kterou měla údajně Ilona Pavlovi poslat. Něčemu tak hroznému se snad ani nechce věřit...

Autor: niž

Diskuze