Avril Lavigne - 1
Zdroj: Instagram
Naklonovaná Avril

Děsivá zpráva koluje v médiích: Avril Lavigne má být po smrti! Co je na tom pravdy?

16. 5. 2017

O kanadské zpěvačce Avril Lavigne se poslední dobou příliš nemluví. Jak dnes žije dvaatřicetiletá blondýnka, která byla manželkou zpěváka Chada Kroegera? Některé šokující zprávy uvádějí, že je Avril již několik let po smrti...

8 fotek
Má to být už dvanáct let, co je zpěvačka Avril Lavigne po smrti. Měla být tehdy na vrcholu kariéry a mezi natáčením druhého a třetího alba. Za všechno prý může nahrávací společnost, která chtěla vše utajit, a tak povolala Avrilin klon, kterým není nikdo jiný než herečka Melissa Vandella.

Tato konspirační teorie se začala šířit mezi brazilskými fanoušky, kteří jsou přesvědčeni o tom, že Avril zemřela a nyní posloucháme již hlas někoho jiného. Konspiračních teorií kolem údajné záhadné smrti blonďaté zpěvačky je hned několik, ovšem nutno podotknout, že se stále jedná o konspirační teorie, které nemusejí mít s pravdou mnoho společného.

Tito fanoušci si ostatně všimli toho, že Avril znenadání změnila styl. Dříve byla rebelkou, jenže pak se najednou objevila v klipu k písni Hello Kitty jako jiný člověk. Postupně se také odmlčela a přestalo o ní být slyšet.

Nimcéně i tak to vypadá, že se tato šílená teorie opravdu nezakládá na pravdě. Podobných konspiračních teorií tu totiž bylo už hodně a nikdy ne potrvdily... A jaký názor máte vy?

Fanoušci se dočkali! Avril Lavigne konečně vydá další desku
Avril Lavigne má svůj parfém, voní po lotosu a růžích

Autor: niž

Diskuze