Sobotní Den s Novou přilákal tisíce návštěvníků - 1
Zdroj: TV Nova
Byla to jízda

Den s Novou bodoval: Nadšení fanoušci a hvězdy televize na jednom místě!

14. 9. 2017

V sobotu 9. září se v pražské Hostivaři uskutečnil Den s Novou. Televize Nova pro své fanoušky přichystala velkolepý den plný zábavy a diváci tak měli možnost nahlédnout pod pokličku televizních stanic a do zákulisí pořadů a seriálů. Den s Novou navštívily tisíce fanoušků a kapacita areálu byla zcela naplněna.

21 fotek
Celým Dnem s Novou provázel návštěvníky a fanoušky TV Nova moderátor Petr Říbal. Vystoupila Markéta Konvičková, kapela Artmosphere, Lake Malawi v čele s Albertem Černým a Xindl X. Obrovský zájem vzbudily autogramiády, kterých se zúčastnilo více než 60 herců a moderátorů.

„Já si myslím, že to je vzácná možnost pro lidi, kteří koukají na televizi, potkat se s námi naživo,“ prozradil Miroslav Etzler.

„Sjeli se sem lidé z celé republiky. Smekám klobouk a jsem moc rád, že jsme se potkali, “ sdělil Jan Čenský.

„Je to masakr, ale krásnej,“ svěřila se Ilona Svobodová.

„Je to tady moc hezký, super. Pro mě nejkrásnější narozeniny,“ netajila se půvabná divačka Veronika z Písku.

„Ateliéry působí nádherně, je to pro nás zážitek podívat se do míst, kde se točí náš oblíbený seriál,“ říká s dojetím divačka Zdenka.

V mobilním studiu Televizních novin si návštěvníci vyzkoušeli adrenalin při moderování zpravodajské relace, nahlédli do zákulisí příprav Televizních novin pomocí přenosového vozu. Připravena byla výstava kostýmů, fotografií a rekvizit ze show Tvoje tvář má známý hlas. Detektivní schopnosti návštěvníci otestovali ve stanovišti věnovaném Policii Modrava. Se stanicí Nova Cinema se mohli pobavit při sledování filmů a seriálů v „nováckém“ kině. Bohatý program byl připraven také dětem.
Celý den probíhala soutěž o nespočet cen. Hlavní výhrou byl zájezd do pětihvězdičkového resortu ve Spojených arabských emirátech od CK Blue Style.

Autor: bin

Diskuze