Demi Lovato - 3
Zdroj: Instagram
To je sprosté

DRSNÉ ZAČÁTKY: Demi Lovato obětí šikany! Kvůli čemu jí nikdo nedával šanci na úspěch?

21. 1. 2016

Podle některých nepatří americká zpěvačka mezi klasické krásky. Přesto je se sebou spokojená jako nikdy. V minulosti však zažívala peklo v továrně na sny Disney.

6 fotek
Společnost Disney, která nastartovala kariéru mladé zpěvačky, jí zpočátku moc šancí na úspěch nedávala. A důvod? Demi totiž měla mezeru mezi předními zuby a zástupci firmy se jí nevybíravě zeptali, jestli by jí vadilo, kdyby si nechala zuby spravit.

Chtěla úspěch, musela poslechnout. Dnes toho zpěvačka lituje, protože se jí mezírka zdála roztomilá. Otázkou je, zda rozumově vyspěla, nebo prostě jen zjistila, že podobná "vada" na kráse ohromně proslavila například modelku Laru Stone. Koneckonců... Madonna ji má taky.

Demi ale bojovala i s jinými problémy, mezi které patřila například porucha stravování. V roce 2010 kvůli tomu skončila dokonce v péči psychologů. Odborníci jí ale evidentně hodně pomohli. O svých problémech se už nebojí otevřeně mluvit, a to dokonce do té míry, že jí někteří lidé píší, aby se už o poruše stravování přestala "vykecávat".

Znovu nabité sebevědomí však Demi pomáhá nejen v soukromí, ale také na jevišti. Se svou postavou je spokojená natolik, že se nebojí ukázat i nahou kůži. A my jí za tenhle přístup tleskáme!

Autor: kn

Diskuze