Dejah Hall - 1
Zdroj: facebook.com
Z ošklivky kráskou

Dědeček musel zemřít, aby vnučka přestala fetovat. Neuvěříte, jak vypadá po čtyřech letech bez drog!

22. 12. 2016

Dívka udělala velkou životní chybu a začala fetovat. Už to vypadalo, že s tím nikdy nepřestane, ale pak se v její rodině stala ještě horší tragédie, která ji donutila zamyslet se nad sebou...

8 fotek
Dejah Hall (26) se k drogám dostala docela nevinně. Jednoho dne si od starostí pomohla práškem proti stresu a problém byl na světě. Strašně rychle si na příjemný pocit zvykla a denně si dala až šest prášků! To jí časem přestalo stačit a začala používat další lehké drogy. Ani ty však mladé dívce zcela nevyhovovaly a uchýlila se k pervitinu a heroinu.

Braní drog nemělo tragické následky jen na ni. Trápilo celou rodinu a nejhůře to bral dědeček. Na konci svého života se ještě rozhodl s vnučkou promluvit. „Posadil se na invalidní vozík a řekl, jak moc ho moje chování bolí,“ vzpomíná dívka. Necelé dva týdny na to dědeček zemřel.

Pro Dejah to byla obrovská ztráta. Zhroutila se a začala o svém chování přemýšlet. Sama ze sebe byla znechucená a rozhodla se přestat fetovat. Následoval obrovský boj se závislostí, který naštěstí vyhrála. Nyní už je čtyři roky čistá a kromě životosprávy se rapidně změnil i její vzhled. Vypadá báječně, nemyslíte?

Autor: Beat

Diskuze