Meadow Walker
Zdroj: Twitter
Dobré srdce

Dcera Paula Walkera se rozhodla jít ve šlépějích tragicky zesnulého herce! Co má Meadow v plánu?

20. 3. 2017

Už je to přes tři roky, co tragicky zemřel oblíbený herec Paul Walker (†40). Od té doby je o něm slyšet především v souvislosti s dcerou Meadow (18). Ta se nyní rozhodla, že bude pokračovat v tátově velké vášni!

8 fotek
V listopadu loňského roku to byly tři roky, co tragicky zahynul čtyřicetiletý herec a hollywoodský krasavec Paul Walker známý ze série filmů Rychle a zběsile. Zemřel poté, co jeho kamarád Roger Rodaz ve vysoké rychlosti ztratil kontrolu nad vozem a tragicky se vyboural. Auto na místě vzplanulo a oba muži uhořeli.

Smrt herce těžce nesla především dcera Meadow, které v té době bylo teprve 15 let. Ztráta milovaného otce ji hodně bolela a dodnes na sociální sítě tu a tam přidá fotku s ním. Jako hezkou vzpomínku na krásné chvíle s tátou. Kvůli němu se i soudila například s auotmobilkou Porsche, protože tvrdila, že kdyby auto nemělo jisté technické nedostatky, Paul by z hořícího auta včas unikl.

Nyní se Meadow rozhodla aktivně věnovat tomu, čemu Paul částečně zasvětil svůj život. Herec se totiž aktivně věnoval charitativní činnosti a dokonce měl svoji vlastní nadaci s názvem "Reach Out WorldWide" (ROWW), prostřednictvím které pomáhal lidem bez domova nebo lidem, kteří po nějaké katastrofě přišli ve svém životě o vše. A právě Meadow se rozhodla pokračovat. Na internetu ke svému rozhodnutí napsala dojemný komentář: "Chci být odrazem mého otce a jeho vášně. Jeho vášně pro oceán, vášně pro pomoc lidem a jeho dobrou vůli."

GALERIE na památku Paula Walkera: 20 nejkrásnějších fotek
Zesnulý herec Paul Walker (40) po sobě zanechal patnáctiletou dceru!

Autor: bin

Diskuze