David Kraus a Barbora Strýcová - 12
Zdroj: Becher zone/Lucie Vítková/Instagram
Velký ochránce

David Kraus promluvil o problému s přítelkyní Barborou Strýcovou: Tohle jsem dosud neznal!

26. 6. 2017

Sympatický zpěvák David Kraus (37) má na pilno. Chystá během dvou týdnů vydat svůj nový klip. I přes nabitý program se alespoň na chvíli přišel pozdravit s přáteli do Becher baru na pražském festivalu Metronome. David randí s naší úspěšnou tenistkou Barborou Strýcovou (31), o které se také rozpovídal.

8 fotek
Hvězda show Tvoje tvář má známý hlas David Kraus má rád festivaly, a tak není divu, že zavítal i na Metronome, který se konal v pátek a v sobotu na pražském Výstavišti. Nedávno se také objevil na koncertě Tvojí tváře, kde se představil jako Till Lindemann z kapely Rammstein.

„Před koncertem Tváře mi psali rodiče i děti, že si koupili lístky kvůli mně a jestli opravdu vystoupím. Přišlo mi nefér jim to nesplnit, když zaplatili peníze za lístek. Takže jsem se nakonec oblékl zase do toho mundúru a musím říct, že to bylo krásné, jak si to ti lidé užili. Atmosféra byla perfektní už od začátku a lidi byli opravdu speciální. Musím pochválit hrozně produkci, jak rychle dokázala udělat 24 přestaveb během toho koncertu. Já jsem tohle nikdy nikde neviděl. Připadá mi to obdivuhodné a jsem velmi rád, že jsem do toho šel,“ prozradil Prásku.tv David Kraus.

Na koncert Tváře se přišla podívat i Davidova přítelkyně, slavná česká tenistka Barbora Strýcová. David prozradil, že ho tíží jedna nepříjemná věc. „S Bárou nemáme moc společného času. A když ho máme, tak jsme pořád spolu. Ale máme jeden problém, který jsem do té doby neznal. Když přijde Bára na můj koncert, tak ji tam lidi tak obtěžují, že za chvíli zase skončí v tom VIP stanu, kde na to kouká z boku. Tím, jak je sportovkyně, tak se s ní lidi baví tak, jak kdyby byla jejich dcerka. Takže jí tykají a probíhá to zkrátka ve stylu: ,Jé, čau Báro. Zaber na Wimbledonu!‘ a tak dále. Tohle kdyby někdo dělal mně, tak bych se asi oběsil. Ale aby to nevyznělo špatně – já mám lidi rád a úplně chápu, že chce malá holčička podpis. Ale všechno by mělo být v mezích,“ svěřil se zpěvák. Je to ale ještě mnohem horší.

Nedávno Bára na svém profilu zveřejnila ošklivé vzkazy od lidí, kteří ji kontaktují na jejím profilu na sociální síti. „Bára má ještě jednu vychytávku, a tou jsou sázkaři, kteří jí píší hrozně hnusné věci po zápase. A to musím říct, že bych ty lidi vytáhl v noci z pelechu a dal bych jim co proto. Ale člověk nemůže nic dělat, ti lidé vystupují pod cizími jmény. Sázejí na sportovce peníze a když jim to nevyjde, tak jsou schopni napsat opravdu strašné věci,“ doplnil David, který se své přítelkyně umí zastat. Ještě, že takového ochránce má...

Autor: niž

Diskuze