David Bisek, Ewa Farna a Štefan Pčelár
Zdroj: archiv
Hot News ´Komu se nelíbí, nemá koule´

David Bisek přiznal, že se zamiloval do Farné. Pčeláre, máš konkurenci!

Aktualizováno 23.5. 2013 17:16

Finalista pěvecké soutěže Hlas Česko Slovenska, plešatý démon David Bisek, miluje kypré tvary. Při návštěvě zákulisí soutěže SuperStar ho Ewa Farna jednoduše dostala do kolen.

David Bisek si asi hodně věří. Svěřil se nám, že by rád Ewu oslovil a pozval na rande, jenže na to má nemá odvahu... A tak to zkusil alespoň přes média. "Ewička je strašně sympatická baba a líbí se mi. Komu se nelíbí, tak nemá koule!" nechal se slyšet zpěvák.

David Bisek a Ewa Farna

Davidovi se údajně nelíbí ani spojení Farné a Pčelara, prozradil blízký kamarád, který doprovázel Biska na SuperStar. "Bylo na něm vidět, jak ho štve, že se k sobě v zákulisí pořád tak mají," uvedl.

Aby toho nebylo málo, Bisek se při návštěvě SuperStar rozhádal se svým kamarádem a kolegou Benem Cristovaem. Jen se mu zmínil o své fascinaci krásnou Polkou a přátelství byl konec.

Momentálně spolu moc nevycházejí, a tuto skutečnost potvrdil i zdroj ze zákulisí SuperStar, kde se oba zpěváci střetli během živého vysílání. "Ti dva se skoro nepozdravili, vůbec se spolu nebavili a jen se parkrát společně vyfotili, aby se neřeklo. Jinak nic," tvrdí zdroj.

"Nechci řešit vztahy v mediích, ale měl jsem za to, že mezi mnou a Benem je vše ok. Nevím jak to vidí on. Popřál jsem mu hodně štěstí před vystoupením a byl jsem dokonce nervózní za něj," řekl Prásku Bisek.

Podívejte se na druhé vystoupení Štefana Pčelára v devátém finálovém kole:

Autor: ham

Diskuze