Zdroj: facebook.com
Hudba pro duchy

VIDEO: Děsivý záznam z Facebooku. Žena pustila hudbu a probudila k životu ducha

Aktualizováno 24.9. 2015 10:37

Asi každý z nás si někdy užíval domácí pohody, když ho vyrušily neznámé zvuky. Většina z nás nad tím mávne rukou a život pokračuje dál. Před děním v domě této ženy byste ale brali nohy na ramena.

Na internetu je mnoho skeptiků, kteří popírají pravost kde čeho. Video, které zveřejnila Ashy Murphy, ale pochybnostem zatím nečelí. Naopak lidé vyjadřují Ashy na jedné straně podporu a obdivují za odvahu, jiní dokonce s blížícím se Halloweenem závidí duchařskou atmosféru.

Byl běžný večer, když se Irka rozhodla pro poslech své oblíbené hudby. Sama ani netušila, co tím rozpoutá. Vše začlo houpající se lampou na stropě, ale to mohli způsobit sousedé o patro výš. Přesto pohotově vzala kameru do ruky a vše se rohodla zdokumentovat. To ducha rozzlobilo ještě víc.

Po chvilce hraní se světlem se začaly hýbat i další předměty.  Kovová mísa přeletěla celou kuchyňskou linku, dveře od skříněk se z ničeho nic sami otvíraly. Ashy ale celou situaci bere spíše s humorem. Celé video zveřejnila s titulkem "Máme doma hosta". My bychom pro přístě raději volili jinou hudbu.

Autor: kn

Diskuze