Daniel Hůlka
Zdroj: Profimedia
Gratulujeme!

Daniel Hůlka září štěstím: Konečně se stane tatínkem! Jeho mladičká partnerka mu splnila sen

29. 8. 2017

Zpěvák Daniel Hůlka (49) už ani nemůže být šťastnější! Prožívá ty nejkrásnější chvíle v životě, a to díky své nové partnerce, která je těhotná! Hůlka se tak konečně dočká prvního potomka, kterého si tolik přál...

5 fotek
Daniel Hůlka září štěstím! Nedávno všechny překvapil, když se na světlo světa dostala zpráva o tom, že randí s mladou brunetkou Barborou Klementovou (26). Jenže to není zdaleka všechno! S Bárou teď čekají prvního potomka!

„Dneska dopoledne jsme byli u gynekologa a řekli nám, že miminko je po všech stránkách zdravé a v pořádku. Tak jsme šťastní,“ řekl Blesku Daniel Hůlka! Pohlaví miminka zatím nevědí, ale je jim to prý jedno. Důležité je, aby bylo dítě zdravé!

Ani o jménu miminka zpěvák zatím nemá jasno. „Času dost! Víte, já jsem vážně šťastný. Po dítěti jsem toužil a říkal jsem si, že musí přijít na svět do mé čtyřicítky. Devět let jsem si ještě počkal a teď je to ohromný pocit štěstí,“ doplnil Blesku zpěvák.

Barbora je krásná brunetka, která je navíc i chytrá. Vystudovala překladatelství na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy a pracuje v cestovní agentuře. Je vidět, že si Hůlka uměl vybrat! S Bárou se seznámil již před rokem a půl na koncertě, kde si padli do oka a začali si psát. Zprávy posléze přerostly v milostný vztah. Jestli i ten následně přeroste v manželství, ukáže až čas...

Šárka Vaňková promluvila: Jak ji sbalili Hůlka a Renč
Všechny kolapsy Daniela Hůlky. Má podlomené zdraví!

Autor: niž

Diskuze